Uživatel nepřihlášen Přihlásit se
0 Kč
Prohlédnout košík

Schéma "SHIFTING MECHANISM" pro model KTM MX 250 SX 2013 (US)

SHIFTING MECHANISM
1 SHIFTING FORK 4TH/5TH GEAR 03 1 601,68 Kč
54834001000
2 SHIFTING FORK 2ND GEAR 03 1 601,68 Kč
54834002000
3 SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR 03 1 601,68 Kč
54834003000
4 NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8 35,33 Kč
0402061480
5 SHIFTING SHAFT CPL. 03 1 660,97 Kč
54834005044
7 PRESSURE SPRING 0,9MM 136,37 Kč
58038023200
8 SLIDING PLATE CPL. 205,22 Kč
54634008044
9 TENSIONING SPRING 0,8MM 48,16 Kč
56534013100
10 SPRING GUIDE 120,27 Kč
54634020000
11 BALL BEARING 6903 C4 280,60 Kč
0625069034
12 SHIFT ROLLER 03 2 316,79 Kč
54834012000
13 BALL BEARING 61805 C3 391,19 Kč
0625618050
14 RETURN SPRING 03 109,02 Kč
54834014000
15 SHIFT DRUM LOCATING CPL. 1 226,58 Kč
54834015133
16 AH SCREW DIN0912-M 6X30 27,35 Kč
0912060303
17 AH SCREW DIN0912-M 6X 8 27,35 Kč
0912060083
18 RETAINING PLATE 60,98 Kč
54634049000
19 SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300 315,93 Kč
54834019000
20 SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300 375,22 Kč
54834020000
23 LOCKING LEVER SPRING 03 94,62 Kč
54834023000
24 LOCATING LEVER CPL. 08 516,31 Kč
50334024144
25 SLEEVE FOR LOCKING LEVER 105,88 Kč
54634052300
26 WASHER DIN7349-5X15X2 20,93 Kč
0349000050
27 HH COLLAR SCREW M5X20 TX30 40,17 Kč
0025050206
31 SHIFT LEVER CPL. 250/300 05 1 545,53 Kč
54834031000
32 STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250 516,31 Kč
54634131000
33 BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER 80,22 Kč
54634031050
34 SHIFTING LEVER SPRING 250 56,14 Kč
54634032100
35 STOP DISK 14X30X1 94,62 Kč
54634050000
36 NEEDLE BEAR.HK 1412 14X20X12 107,45 Kč
54632095000
37 SHAFT SEAL RING 14X24X6 B 105,88 Kč
0760142460
38 STEEL WASHER 6,4X17X3 41,75 Kč
50232050001
39 PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK 64,13 Kč
50233041000
40 SPECIAL SCREW M6X16 WS=8 10.9 40,17 Kč
59009062016

Ostatní schémata pro tento model