Uživatel nepřihlášen Přihlásit se
0 Kč
Prohlédnout košík

Schéma "EXHAUST CONTROL" pro model KTM MX 250 SX 2013 (US)

EXHAUST CONTROL
1 HEX LOBE COUNTERSUNC SCREW M5X10 - 10.9 45,98 Kč
0019050106S
2 RETAINING PLATE R/S 07 211,99 Kč
54837062000
3 RETAINER PLATE LEFT 164,56 Kč
54837063100
4 O-RING 16,00X2,00 VITON 62,32 Kč
0770160021
5 CONTR.VALVE L/S CPL. 07 1 033,22 Kč
54837061044
6 CONTR.VALVE R/S CPL. 07 1 033,22 Kč
54837061144
10 AH SCREW DIN0912-M 6X20 28,19 Kč
0912060203
11 SPRING SLEEVE 146,77 Kč
54637067000
12 OVERLOAD SPRING 81,55 Kč
54637066000
13 RETAIN.PLATE CONTROL FLAP '92 211,99 Kč
54637085300
14 CONTROL LEVER WITH BALL TYPE 373,53 Kč
54637065000
15 BUSHING SLEEVE 146,77 Kč
54637068100
16 GEAR SEGMENT CPL. RIGHT 07 881,97 Kč
54837064144
17 GEAR SEGMENT L/S 250 07 881,97 Kč
54837064150
18 BEAR. SLEEVE F.CONTROL FLAP'97 167,59 Kč
54737019000
19 O-RING 15,00X1,50 VITON 62,32 Kč
0770150151
20 CONTROL CLAP 250 07 2 048,53 Kč
54837020200
21 AH SCREW DIN0912-M 6X16 28,19 Kč
0912060163
22 WASHER 6,5X11X2 72,72 Kč
54637056100
23 AH SCREW DIN0912-M 6X 8 28,19 Kč
0912060083
25 HH COLLAR SCREW M 5X12 WS=6 40,05 Kč
0014050123
26 WASHER DIN7349-5X15X2 20,81 Kč
0349000050
27 WATER PUMP WHEEL 07 194,21 Kč
54835005000
28 SHAFT SEAL RING 8X24X7 A DUO 102,37 Kč
0760082472
29 SPRING WASHER DIN0137-B 6 20,81 Kč
0137060003
30 BALL BEARING 16002 C3 271,28 Kč
0625160020
31 CENTRIFUGAL TIMER CPL. 250/300 4 095,49 Kč
54837050044
32 CIRCLIP DIN0471-12X1 26,74 Kč
0471120010
33 DISTANCE BUSH. CENTRIFUG.TIMER 81,55 Kč
54837054000
34 AXIAL WASHER AS1226 72,72 Kč
54637071010
35 AXIAL NEEDLE BEARING AXK 1226 167,59 Kč
54637097200
36 BALL BEARING 626LLBC3/5K 211,99 Kč
54637098100
40 HH COLLAR SCREW M 5X20 WS=6 40,05 Kč
0014050203
41 CLOSING COVER 741,13 Kč
55537035000
43 SPRING THRUST BEARING 293,55 Kč
54837075100
44 O-RING 12,37X2,62 NBR70 28,19 Kč
0770021120
45 O-RING 24,00X2,00 NBR70 28,19 Kč
0770240020
46 ADJUST. SPRING 2003 146,77 Kč
54837069000
47 AUXILIARY SPRING MID. YELLOW 72,72 Kč
54637072300
47 AUXILIARY SPRING SOFT, RED 72,72 Kč
54837072000
47 AUXILIARY SPRING HARD GREEN 72,72 Kč
54837072100
48 SPRING INSERT 81,55 Kč
54637071200
50 POWER VALVE CONTROL LEVER 610,69 Kč
47237056100
51 SHIM WASHER DIN988 10X16X1 20,81 Kč
0988101610
52 NEEDLE SLEEVE HK 1010 10/14/10 114,22 Kč
0618101410
53 CONTROL LEVER 03 741,13 Kč
54837057000
60 CONNECTING ROD CPL. 741,13 Kč
54637095444
61 SECURING DIN-71805-S-8 65,22 Kč
50237195055
99 WATER PUMP REP. KIT SX 07-14 547,04 Kč
54835055110

Ostatní schémata pro tento model