Uživatel nepřihlášen Přihlásit se
0 Kč
Prohlédnout košík

Schéma "FRONT FORK DISASSEMBLED" pro model KTM MX 250 SX 2013 (US)

FRONT FORK DISASSEMBLED
3 ADJUSTER COMPRESSION CPL. 133,46 Kč
48600811ST
12 Fork outer tube 49,13x577 dt54 db60 natu 7 271,98 Kč
48600736
13 Fork protection ring 62,1mm 209,09 Kč
48600698
15 Guide bushing 48x52x12 246,11 Kč
48601009
16 Supportwasher 50x57,6x1,5 133,46 Kč
48600013
17 SHAFT SEAL SKF 48X58X11,4 BLACK 426,89 Kč
S604800001000C1
18 Snap ring SB58x1,5 acc drawing 83,01 Kč
48600070
19 DIRTSCARPER SKF 48MM BLACK 426,89 Kč
S604800000000C1
22 Guide bushing 47x49x20 246,11 Kč
48601008
24 MEMBRANE 772,34 Kč
48600281
26 O-RING NBR 9,5X1,5 29,65 Kč
48600301
27 O-RING NBR 17X2 PA 29,65 Kč
46810811
28 SCREW BUSH M20X1 L=33 CPL. 772,34 Kč
48600280S
29 COPPER WASHER 20,5X26X1 37,15 Kč
48600275
30 Adjustment tube 6x371 533,61 Kč
48600269
31 Piston rod 12x405 1 580,14 Kč
48600464
32 COUNTERNUT M12X1 WS17 209,09 Kč
48600459
33 REBOUND NEEDLE SX 246,11 Kč
48600887
34 O-RING 2X1,5 NBR 29,65 Kč
48600298
35 Spring (5,4) 4-23 rebound 100,79 Kč
48600444
38 SPRING D43.2 L485 5.2N/MM 2 721,41 Kč
91410010S
38 SPRING 4,4 N/MM SET D=5,1MM 2 721,41 Kč
91410027S
38 SPRING 4,6 N/MM SET D=5,1MM 2 721,41 Kč
91410028S
38 POLISHED SPRING 4,8 N/MM 2 721,41 Kč
91410029S
38 SPRING 5,0 N/MM 2 721,41 Kč
91410030S
38 SPRING 4,0 N/MM SET 2 721,41 Kč
91410059S
38 SPRING 4,2 N/MM SET D=5,0MM 2 721,41 Kč
91410060S
39 Washer 35x43x2,5 plastic 100,79 Kč
48600456
39 Preload bush 35x43x3,5 100,79 Kč
48600457
39 SPACER 43X35X1,5 100,79 Kč
48600458
40 Spring retainer 12,3x19x1,25 rebound 246,11 Kč
48600525
42 SPRING SUPPORT 652,19 Kč
48600520
43 O-ring 6x1,2 NBR70 29,65 Kč
48600299
44 SPRING REB. L=32 C=37 DI=13,9 284,59 Kč
48600578
45 Tap 6x46 rebound 284,59 Kč
48600576
47 Spring (11,4) 0,4-8 valve 100,79 Kč
48600382
48 MEMBRANE HOLDER WP 6 237,31 Kč
48600519E3
49 LOCK WASHER D=25,5 69,70 Kč
48600512
50 AH SCREW M4X6 59,29 Kč
48600542
51 O-ring 21x2 NBR70 37,15 Kč
46811499
52 PISTON COMPRESSION D=27,9 533,61 Kč
48600047
53 O-ring 4x1,5 NBR70 29,65 Kč
50180222
54 PIN KIT 284,59 Kč
48600977S
55 Nut M6x0,5 h6,5 WAF10 rebound 100,79 Kč
40540486
56 GUIDE RING 44 X39 170,49 Kč
48600744
57 RING SPRING-SUPPORT 209,09 Kč
48600577
59 Washer 32x42x2,5 plastic 118,58 Kč
48600113
60 AXLE CLAMP LEFT + TUBE CPL. 8 869,78 Kč
48600863SA
61 AXLE CLAMP RIGHT + TUBE CPL. 8 869,78 Kč
48600864SA
62 HH collar screw M8x25 74,17 Kč
0025080256
63 NUT VALVE M6X0,5 100,79 Kč
48601169
64 Spring (8,5) l6,5 valve 100,79 Kč
48600202
69 Tap 6x38 compression 284,59 Kč
48600509
71 Piston 6,07x22,7x13 533,61 Kč
48600575
72 PISTON RING 21X23X5 94,86 Kč
48601625
74 RING 23,45X8,9 246,11 Kč
48601056
75 SHAFT SEAL RING 12MM 132,01 Kč
48600829
76 SCREW SLEEVE M24,5X1 CPL. 1 316,24 Kč
48601055S
77 DU BUSH FOR PISTON ROD 170,49 Kč
48600430
78 CHECK VALVE STOP 346,91 Kč
48600709
79 LOCK WASHER D=20 69,70 Kč
48600446
81 SILICON CAP 59,29 Kč
15080017
82 Rubber cap 26,4x11 69,70 Kč
48600692
83 FORK OIL SAE4 5L 2 731,82 Kč
48601166S1
84 O-RING NBR 43X2 43,08 Kč
40140024
85 SCREW CAP L=125 2 189,37 Kč
48600516E1
87 SCREW M4X10 59,29 Kč
48600526
88 MEMBRANE SLEEVE 246,11 Kč
48600514
98 FUCHS GREASE IPR (250G) 856,80 Kč
T14034
99 FORK SERVICE KIT 48MM 2 396,89 Kč
RP10046T

Ostatní schémata pro tento model