Uživatel nepřihlášen Přihlásit se
0 Kč
Prohlédnout košík

Schéma "REAR WHEEL" pro model KTM MX 250 SX 2013 (US)

REAR WHEEL
1 REAR WHEEL CPL.2,15X19''EXC.13 13 491,38 Kč
77710001044
2 REAR WHEEL HUB CPL. 2013 7 197,08 Kč
78010010244
3 BEARING DISTANCE TUBE 121,5MM 532,28 Kč
77710011000
4 GR.BALL BEAR.6005 DDU2CG23S6NM 280,60 Kč
0625060058
5 CIRCLIP DIN0472-47X1,75 32,07 Kč
0472047175
6 SHAFT SEAL RING 32X47X7 BSL 128,26 Kč
0760324771
7 DISTANCE BUSHING REAR WHEEL 436,08 Kč
77710016000
8 SPOKE M4,5x205-19'' BLACK 101,04 Kč
7711007120530
9 SPOKE NIPPLE M4,5 AL 11 51,30 Kč
77109072000
10 RIM 2,15''X19'' EXCEL 11 4 578,88 Kč
77110070000
11 BRAKE DISC REAR 220 2 453,03 Kč
77310060000
12 SPECIAL SCREW M6X13 WS=8 10.9 40,17 Kč
59009062013
13 RIM BAND 18'' AND 19'' 262,93 Kč
50310073200
16 DISTANCE RING 48,16 Kč
77710015000
19 REAR SPROCKET 38-T 968,36 Kč
58310051038
19 REAR SPROCKET 42-T 968,36 Kč
58310051042
19 REAR SPROCKET 40-T 968,36 Kč
58310151040
19 REAR SPROCKET 45-T 1 050,16 Kč
58310151045
19 REAR SPROCKET 48-T 953,96 Kč
58310151048
19 REAR SPROCKET 49-T 1 050,16 Kč
58310151049
19 REAR SPROCKET 50-T 953,96 Kč
58310151050
19 REAR SPROCKET 51-T 1 050,16 Kč
58310151051
19 REAR SPROCKET 52-T 953,96 Kč
58310151052
21 COUNTER-SUNK SCREW ISA45 M8X26 81,80 Kč
0019080266S
22 HEXAGON NUT DIN EN1661 M8 SW13 22,51 Kč
06923080003
23 CHAIN 5/8X1/4'' MX 2 077,81 Kč
50310165118
24 CONNECTING LINK F. 50310165118 102,61 Kč
50310166000
33 RIM LOCK 2,15'' 374,62 Kč
78110090000
34 NUT FOR WHEEL HOLDER 65,82 Kč
77110090050
38 PLUG FOR RIM 67,40 Kč
55003135000
39 COVERING CAP SFL16 41,75 Kč
50210086000
40 WHEEL SPINDLE CPL. '13 1 560,05 Kč
77710085044
41 CHAIN TENSIONER R/S 338,32 Kč
77710084000
42 SCREW M10X1,25X50 WS=10 137,94 Kč
50304040100
43 HH COLLAR NUT M10X1,25 WS=13 64,13 Kč
58414030000
44 COLLAR NUT M25X1,5 WS=32 05 339,89 Kč
61010086000
98 DRIVETRAIN KIT 250SX/SX-F 3 185,69 Kč
00050002004
99 REAR WHEEL REP. KIT 1 612,93 Kč
77710015010

Ostatní schémata pro tento model